Naše nabídka

Rozšíření trati sada HORNBY R8226 - Extension Pack F

Kód zboží: 35-R8226
Interní kód produktu: R8226
Kategorie: Díly trati
Dostupnost: Dočasně nedostupné

Cena s DPH: 1 019,00 Kč
Cena bez DPH: 842,15 Kč

Doporučená cena: 1 019,00 Kč
Ušetříte: 0,00 Kč

Množství: ks
Rozšíření trati sada HORNBY R8226 - Extension Pack F

Popis:
Rozšíření trati pro modelovou železnici ve velikosti 00.

Hornby je vyhlášená značka, známá jako přední britský výrobce modelů železnic díky svým kvalitním modelům a příslušenství pro modelovou železnici velikosti 00 v měřítku 1:76. Rozměr 00 (1:76) je o něco větší než u nás běžně používaný rozměr H0 (1:87), ale používají stejnou trať, a jsou tedy do jisté míry vzájemně kompatibilní.

Rozšiřte jednoduše svůj model přidáním sad Track Pack a TrakMat Accessory Pack a vytvořte kompletně vybavenou železnici tak, jak je znázorněna na podložce TrakMat.

Přidejte rozšiřovací balíček F k základnímu oválu spolu s balíčky A, B, C, D a E a postavte kompletní dráhu TrakMat. Potom můžete dovést celou železnici k dokonalosti pomocí dalších doplňkových sad TrakMat s příslušenstvím, budovami a detaily krajiny od Hornby.

Balíček obsahuje:
• 2 x rovinka
• 2 x zatáčka
• 1 x pravotočivá výhybka
• 1 x levotočivá výhybka
• 1 x zarážedlo

Určeno pro děti od 8 let.

Upozornění: NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET! Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. Některé součásti mají z funkčních důvodů ostré hrany – zacházejte s nimi opatrně! Řiďte se bezpečnotními pokyny přiloženými v základní sadě modelové železnice. Vyrobeno v Číně. Uchovejte pro pozdější nahlédnutí. Barvy a obsah se mohou lišit od vyobrazení.


Další obrázky:

Model

E-mail  
Jméno
Telefon
Předmět  
Dotaz  Doporučujeme