Naše nabídka

Gift Set diorama A50009A - D-Day Battlefront (1:76)

Kód zboží: 30-A50009A
Interní kód produktu: A50009A
Kategorie: Diorama - 1:76
Dostupnost: Dočasně nedostupné

Cena s DPH: 969,00 Kč
Cena bez DPH: 800,83 Kč

Doporučená cena: 969,00 Kč
Ušetříte: 0,00 Kč

Množství: ks
Novinka Gift Set diorama A50009A - D-Day Battlefront (1:76)

Popis:
Model diorama ke slepení. Měřítko: 1:76; velikost: 340 mm. Balení obsahuje: 121 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a barvičky.

Informace o modelu:
Tato sada obsahuje neozdobenou základnu pro dioráma, která skvěle doplňuje modely tanků Sherman a Tiger a předsunutého velitelského stanoviště. Pro úplnost sady nechybí figurky britských výsadkářů a německých pěšáků. Zapojte svou kreativitu naplno a postavte všechny tyto modely dohromady do typické bojové scény z druhé světové války.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:76
Počet dílů: 121
Délka: 340 mm
Šířka: 240 mm
Obtížnost: 2
Body Flying Hours: 2

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.


Další obrázky:

Gift Set diorama A50009A - D-Day Battlefront (1:76)Gift Set diorama A50009A - D-Day Battlefront (1:76)

E-mail  
Jméno
Telefon
Předmět  
Dotaz  Doporučujeme