Naše nabídka

Starter Set auto A55200 - Jaguar “E” Type (1:32)

Kód zboží: 30-A55200
Interní kód produktu: A55200
Kategorie: Auta - 1:32
Dostupnost: Dočasně nedostupné

Cena s DPH: 549,00 Kč
Cena bez DPH: 453,72 Kč

Doporučená cena: 549,00 Kč
Ušetříte: 0,00 Kč

Množství: ks
Novinka Starter Set auto A55200 - Jaguar “E” Type (1:32)

Popis:
Model auta ke slepení. Velikost: 1:32; 13,6 cm. Balení obsahuje: 49 dílků ke slepení, lepidlo, 2 štětce a 6 barviček (11, 19, 33, 53, 62, 103).

Informace o originálu:
Sám Enzo Ferrari popsal Jaguar E-Type při jeho odhalení jako nejkrásnější automobil, jaký byl kdy vyroben. Není tedy divu, že jeho silueta od té doby zůstává jedním z nejlépe rozpoznatelných a nejikoničtějších tvarů v dějinách automobilismu. A také díky motoru, který mu umožňoval dosáhnout rychlosti přes 225 km/h, a výbornému řízení se E-Type stal okamžitým hitem, a to nejen na běžných silnicích, ale i na závodních tratích po celém světě.
Za dobu své existence prošel E-Type řadou designových změn. Je to však stále první verze, která je považována za tu nejkrásnější, zejména pak v její otevřené dvousedadlové podobě.

Barevné schéma:
Jaguar E-Type

Detaily modelu:
Měřítko: 1:32
Počet dílů: 49
Délka: 136 mm
Šířka: 52 mm
Obtížnost: 1
Body Flying Hours: 1

Stavebnice řady Airfix Starter jsou ideální pro začátečníky. Každá z nich obsahuje lepidlo, štětec a akrylové barvy – zkrátka vše, co je potřeba k vytvoření úžasného prvního modelu!

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.


Další obrázky:

Starter Set auto A55200 - Jaguar “E” Type (1:32)Starter Set auto A55200 - Jaguar “E” Type (1:32)Starter Set auto A55200 - Jaguar “E” Type (1:32)

E-mail  
Jméno
Telefon
Předmět  
Dotaz  Doporučujeme